shiten mobiljet

Shitet nga: Fatmir 19 Shk 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten mobiljet,treulsi,dyulsi,(150 euro)tavolin kompjuteri me karike,(120euro)shtrate I fjetjes I Si(12oeuro)si dhe termoakumuluse 4.5kw(80euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim