shiten tavolinat per zyre

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NTP Palma 13 Shk 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten tavolinat per zyre, per me shume informata ejani dhe vizitonani , gjendemi tek rruga Bill Clinton perballe stacionit policor 4 ( ish NoviDomi) ne Prishtine, NTP Palma,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim