shiten

Shitet nga: nazmi 29 Shk 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes nji rreth te dhomes se pritjes. Nji kumod. Nji tavolin buke .si dhe kater krevet te femive kuptohet jan te bajtura shiten me qmim te volitshem telefoni 044785980
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim