shitet kamini per ngrohje

Shitet nga: islam 05 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes kamin per ngrohje i perdorur shume pak (6 muaj) dhe shume i ruajtur. Per me shume informata mund te kontaktoni ne numrin 044294988 dhe viber +38649688909.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim