shitet shporeti shume i ruajtur

Shitet nga: islam 09 Pri 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes shporetin shume te mire dhe poashtu shume te ruajtur. Per me shume informata mund te kontektoni ne numrin 044294988
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim