tentene per tavolina dhe per tabakë

Shitet nga: Nadire 12 Gsh 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes tentenat per tavolina dhe per tabak.
Jan te pa perdorura.
Qmimi sgum i lirë. Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim