u shiten flm Vitrin,dy treulesa,fotele dhe ta..

Shitet nga: Pronari 02 Mar 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
urgjent shes dy treulesa, fotelen , vitrinen dhe tavolinen per dhome dite . mobiljet jane te perdoruna pak po jane shume te ruajtura si ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim