Çmimi sipas marveshjes

Shitet nga: Teuta Kameraj 15 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina me 4 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim