16 komplete tavolina me nga kater karrika nga ..

Shitet nga: SELAMEDIN BAJRAMI 15 Pri 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 16 komplete tavolinash me nga kater karrika shume te pershtateshme per restaurante

Cmimi 110 euro ne nje komplet .

SELAMEDIN BAJRAMI

+377 44 506 596

Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim