Inventar per zyre

Shitet nga: APP 16 Pri 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventar per zyre:

3 tavolina pune ( me tri fijoka mbrenda)
3 karrige levizese
3 karrige per klient

Inventari eshte i perdorur por shum i rujtur dhe ne gjendje te mire.

Vlera e pergjithshme e inventarit per shitje eshte 550 euro.(Vlen te theksohet se keto mobilje jane blere ne vlere 1200 euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim