(Karrika) jap lokin me qera

Shitet nga: bekim 05 Krr 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jap lokalin me qera balle per balle ETC-s te re Kodra e Trimave Vranjevc lokali ka edhe taraseedhe brenda ka tualet qmimi 150euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim