RISI RISI RISI, ULESE PER SALLA OSE STADIUM

Shitet nga: Florim 16 Krr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim ulese(karrika) te Metalit dhe VIP komplete sallen, afer 4.800 cope, uleset gjenden ne gjermani dhe jane me nje qmim shume te volitshem per tregun Kosovar.

Per me shume informata :
Florim Gashi
tel: 004917621053549 ose 044/ 826 816

Per me teper klikoni linkun posht.

http://www.rakuten.de/produkt/mosaik-netzwerk-stadion-sitz-metall-tribuenensitz-stadionbestuhlung-stadionsitze-stadionstuhl-stadium-seats-1147600871.html
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim