Tavolina dhe Karriga

Shitet nga: Dardan 13 Pri 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 20 tavolina me 80 karriga të drurit
Këto kanë qenë nëpërdorim në lokalin tim gjer para 2 jave . janë në gjendje të mirë dhe të përdorshme
Qmimi për karrika është 12 euro për copë
Qmimi për tavolina është 22 euro për copë

Qmimi i negociushum
Numeri kontaktues : 044-912-472
044-787-962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim