shes tavolinen e bukes 100 eu

Shitet nga: *** 22 Shk 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavolinen e bukes shum pak e perdorne
dimenzionet e tavolines jan 160*90 tavolina eshte e punume me mediapan i ngjyrosun
per me shum info
044599454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim