tavolina

Shitet nga: xxxxxxx 14 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 7 tavolina gjinden ne Shtime 049309657 per nitavolin 35 eru ncop kush imerr komplet vin ma lir vetem 1 asht katror edrurit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim