tavoline per dhome te dites

Shitet nga: ramadan 03 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavoline per dhome te dites
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim