1 Tavolin

Shitet nga: lirdon 31 Tet 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes ni tavolin me 2 karrika 50 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim