2 Tepihe dhe trepezari me 6 karrike

Shitet nga: behxhet 04 Nën 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
2 tepihe me dimensione te medha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim