2 karrige

Shitet nga: Mobilje 18 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Urgjent shes 2 karrige per 10 euro (secila 5 euro). Tel. 045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim