2 tavolina me 8 karrika

Shitet nga: Arben 06 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 2 tavolina me 8 karrika te perdorura, qe i kemi hjekur nga restorani sepse i kemi zevendsu me te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim