28 karriga te reja

Shitet nga: Alban 22 Qer 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 28 karriga te reja te drurit Çmimi per copë 23 Euro
te interesuarit mund te kontaktojnë permes E-mail adresses.

alban.g23@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim