3 Tavolinat

Shitet nga: Shahin 14 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 3 Tavolinat per sallon ngjyra e bardhe çmimi sipas Marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim