4 tavolina me nga 4 karrika dhe tavolina e bilia..

Shitet nga: tavolina me karrika per lokale dhe tavolin te biliardos 22 Qer 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinat jan te drurit ngjyr kafe dhe me nga kater karriga.shum te ruajtura si dhe tavolina e biliardos 8-she shume e ruajtur.tavolinat dhe karrigat kan ngjyr te mbyllur kafe.taman kafe.mirpo ne lokal ne munges te drites blici i aparatit ka pasqyru tjeter nuans.si te tavolinave si te karrigave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim