5 Tavolina per terase (komplet me karrika )

Shitet nga: Adnani 15 Maj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 5 Tavolina per teras , tavolinat kan nga 4 karrika, 1+ 4 karrige set komplet , jane shume pak te perdorura, jane si ne foto. Me mundesi marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim