80 Karrika

Shitet nga: Fevzi 30 Nën 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 80 karrika te metalta me ngjyre te gjelbert jane shume te pershatshme per ulje dhe per transport ngase ato palohen shume mire, çmimi per cope eshte 5.50€


Numri kontaktues : +37744897931 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim