Arke klasike

Shitet nga: Beda 11 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shese arken klasike ne gjendje shum te mire urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim