Banka dhe Ulese

Shitet nga: Ularez 17 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Inventar shkollor: Banka dhe Ulese me cmim te volitshem. Inventari eshte i perdorur. Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim