Banka dhe karrige mesimore 300cope Si DHE 5 TABE..

Shitet nga: Ardiani 30 Krr 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes:
200 karrige
300 banka mesimore
150 Tavolina pune (Per kompjuter gjithashtu)

Bankat. karriget dhe tavolinat jane te perdorura por jane ne gjendje te rregullt.

Fotot jane origjinale

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim