Davolin dite

Shitet nga: Beda 11 Nën 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes urqent davoline e dites ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim