Dy tavolina per zyre

Shitet nga: Naser 19 Shk 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes dy tavolina per zyre me qmim te volitshem, me dimensione 160x80 dhe tjetra 200x 70.
Qmimi per nje cop 45 euro.Tavolinat jane shume te forta me material shume kualitativ mund te shfrytezohen edhe per nevoja te shtepis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim