Enterier Tavolina Karrika, Veranda, Terasa, Pus..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KENTI 18 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ndërmarrja KENTI bënë Prodhimin sipas Porosisë dhe në Seri të Produkteve të ndryshme Dekorative nga Druri : Dysheme Dekorative për Pishina,Terasa,Kafiteri,Restorante . Shkalle Druri Dekorative. Mbuloja Pusi. Ulse per Parqe dhe Shporta. Tavolina dhe Karrika me Modele dhe Dimensione sipas Porosise dhe në Seri. Porta dhe Dyer te Oborrit. Garazhave nga Druri. Rrethoja Dekorative dhe Gilindera Dekorativ. Terasa Dekorative. Vazo për Lule. Pergola. Veranda. Kapriata dhe Konstruksione nga Druri,Lodra Per Femije ,Fasada Strukturale Druri

Me respekt,
Stafi i ndërrmarjes KENTI

Kontakti

Tel:+377 (0) 44 815154
+386 (0) 49 862345

Email: kenti.shpk@gmail.com
Web: www.kenti.biz

Ekspozita ; Rruga Nene Tereza - Magjistralja Prishtine -Fush Kosove

Prodhimi ; Rruga Fitorja , Podujeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim