Fast food

Shitet nga: Fast food 05 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet komplet invertari skar dyner mikser per mish furr toster tavolina punes Virin frigorifer kariga tavolina etj na kontaktoni 049501622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim