Frigoriferat se bashku me interier.

Shitet nga: Flandrit 23 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shesim urgjent frigoriferat edhe interier i brendshem per lokale apo pastiqeri.

Qmimi me marrveshje.

Ne numrin e cekur mund te kontaktoni nga 13:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim