Inventar hotelier

Shitet nga: toni 30 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 4 tavolina me 16 karrika me xham permi ,2 treshe me tavoline me xham permi , 2 fotelje me tabure dhe tavoline, shanku komplet, 3 komodina ,1 frigorifer te xhamit per pije ,1 frigorifer i vogel i shankut.thirja prej ores 18.00-21.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim