Inventar per zyre

Shitet nga: lavdim 26 Shk 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Invertar per zyre ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim