Inventar pune për Call Center , Internet Caffe.

Shitet nga: Ardiani 21 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Procesori : 2.20 deri 3.0
Ram : 512 mb deri 1gb 
Hdd : 40gb deri 80gb
Qato dellat
I kan qeto performanca
Ka dell me 512 ram. 
Ka dell me 1 gb ramTë gjith në gjendje të rregullt dhe gati për pun ..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim