Inventar tavolina dhe karriga

Shitet nga: Agron 01 Maj 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR   285 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes inventarin per Restaurante kafiteri ne gjendeje shume te mire.
Gjithesej jan 14 tavolina me nga 4 karriga, nga materjali i drurit.
Qmimi per nje komplet tavolin me 4 karriga 225 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim