Inventar tavolina karrika vitrin aporat kafe

Shitet nga: faton 10 Mar 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shesh inventarin 10 tavolina 40 karrika kom aporat kafes edhe 1 vitrin 1.5 meter edhe me ngrimje te thell usht e drejt tjerat ikom shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim