Inventar te ri per lokale

Shitet nga: Fadil 03 Pri 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes inventar te ri te paperdorun qmimi extra lire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim