Invertar per kafiteri

Shitet nga: rexha 17 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes mbi 100 karrike dhe 20 tavolina te perdorura ne gjendje te mir gjiothashtu me mundsi ndarje edhe me pak..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim