Invertar per kafiteri

Shitet nga: Adil 28 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 6 sete per kafiteri ,
Per informata kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim