Invertar per teras

Shitet nga: Muad Gashi 21 Pri 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet invertari per teras, invertari eshte nga druri, invertari permban 6 kompleta te cilat jan ne gjendje shum te mir.Nje komplet permban, 1 tavolin me 4 karrike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim