Invertar

Shitet nga: Kreshnik 19 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes invertarin sezonal per terras me 10 tavolina me karrige cmimi 750€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim