Invertari per zyre

Shitet nga: maduka 19 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet invertari per zyre 270euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim