Invertarin komplet per caffe bar , Restaurant etj.

Shitet nga: Kaqa 27 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shanku komplet, fotele me tavolina, dyshe me tavolina , seperea, llustera modern, te gjitha pajisjet e mundeshme per nje kafireri apo uclub nate deri ne 250 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim