Jan 10 tavolina 40 karriga qmimi sipas marveshjes

Shitet nga: Enes xhemili 10 Pri 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jan 10 tavolina dhe 40 karrika qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim