Jap shtepin me qera afer ETC-s se re Kodra e Tr..

Shitet nga: bekim 11 Mar 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
jap shtepin me qera afer ETC-s te re Kodra e Trimave Vranjevc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim