Jjapim karrika dhe tavolina me qira

Shitet nga: ismail 09 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karrika dhe tavolina me qira numri I tel 044256893 ja vlen me kry pun me qmim te arsyeshem jemi shum korrek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim