KARRIKA 25euro NGJYRA QFARE DUSH

Shitet nga: Gent 08 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
DRU-LEKUR NGJYREN MUND T JA NDRYSHOJM EDHE LEKURES EDHE DRURIT

QMIMI SHUM I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim