Karige

Shitet nga: Rexhep 05 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karige levzese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim